Jaunas cenas uz kruīzu…

Var aizņemt no 5 līdz 25 sekundēm..

10 iemesli, lai dotos kruīzā

10 iemesli, lai dotos kruīzā

10 iemesli, lai dotos kruīzā

 

Kāpēc izvēlēties kruīzu, nevis parastu atpūtas ceļojumu? Tūristi, kuri izvēlējušies kruīzu, atbild bez šaubām:

Kruīza laineris – tas ir peldošs kūrorts, kurā Jūs atradīsiet visu, ko spēj Jums piedāvāt labākie kūrorti, un pat vairāk! Kruīzi apmierina vairāku klientu skaitu, nekā jebkurš cits ceļošanas veids. Un kā tad, Jūs vēl svārstāties? Te būs 10 iemesli, kāpēc Jums jāizvēlas tieši kruīzs.

1. Izvēlieties kruīzu par to, KO JŪS IEGĀDĀSIET PAR SAMAKSĀTO NAUDU. Cenā iekļauta dzīvošana, izklaidēšanās, ēdināšana un daudz kas cits.

2. Izvēlieties kruīzu ROMANTIKAS dēļ. Vientuļas pludmales, vakariņas ar skatu uz jūru no savas kajītes balkona, SPA-procedūras pāriem – tā ir tikai daļa romantisku momentu.

3. Izvēlieties kruīzu LIELISKAS ĒDINĀŠANAS dēļ. Pārbaudiet savus garšas receptorus, pagaršojiet dažādus smalkus ēdienus ar eksotiskām garšvielām, jau sen iemīļotas itāļu picas, saldējumu vai arī SPA-centros piedāvātos veselīgos ēdienus. Atkarībā no noskaņojuma Jūs varat izvēlēties 5* restorānus, nelielus bistro vai parastu zviedru galdu.  

4. Izvēlieties kruīzus DAUDZVEIDĪGU PIEDĀVĀJUMU dēļ. Jūsu izvēlei tiek piedāvāti vairāk nekā 30 laineri, 1800 ostas un neticami daudz vietu, kuras ir vērts redzēt pašu acīm, un lietu, kuri obligāti ir jāizdara šajā dzīvē. Mēs vienmēr piedāvāsim Jums vislabāko kruīzu. Jūs gribat ko vairāk? Mēs piedāvājam izglītojošas ekskursijas pirms vai pēc kruīza, vai arī papildu atpūtu.

5. Izvēlieties kruīzus JAUNU IESPĒJU dēļ. Neatsakiet sev baudu apmeklēt jaunas pilsētas, izmēģināt jaunus sporta veidus, piedalieties izglītojošās ekskursijās ar vēstures un dabas zinātņu ekspertiem vai arī vienkārši atpūtieties pie baseina. Naktī atraujieties diskotēkā, izbaudiet dzīvu mūziku un dažādus šovus. Pārbaudiet savu veiksmi spēļu namā vai vienkārši skatieties uz zvaigznēm un klausieties jūras viļņu skaņas.

6. Izvēlieties kruīzus, JO TAS IR ĻOTI VIENKĀRŠI. Jums nevajadzēs vēl vienu atvaļinājumu, lai atpūstos no atvaļinājuma. Ieplānot un doties kruīzā ir ļoti vienkārši. Piezvaniet mūsu aģentūras speciālistiem un atstājiet savu pieprasījumu. Mēs obligāti sazināsimies ar Jums un visu nokārtosim – transfēru līdz ostai, izmitināšanu, ieteiksim ekskursijas un lainera tipu. Uzkāpjot uz kuģa klāja Jums ne par ko nebūs jāraizējas, viss jau būs sagatavots Jūsu atpūtai, bet Jums paliks tikai izpakot somas. Vienkārši, vai nē?

7. Izvēlieties kruīzu, lai IERAUDZĪTU KAUT KO JAUNU. Jūs iemiegsiet viena valstī, bet pamodīsities citā. Un Jūs gaidīs jauna iespaidu pilna diena! Bet somas Jums nāksies izpakot tikai vienu reizi!

8. Izvēlieties kruīzu, ja JŪS CEĻOJAT KOPĀ AR ĢIMENI. Kruīzs ir ideāls ģimenes ceļojums. Bērnus un pusaudžus iepriecinās viņiem paredzētie nodarbību un interešu klubi, baseini, ēdieni, izklaides un spēles. Bet vecāki pagaidām varēs baudīt godīgi nopelnīto atpūtu. Vai Jūs zināt, ka ar vairāku kompāniju kruīza kuģiem bērni līdz 18 gadiem var ceļot par brīvu, ja viņus pavada pieaugušie? Nezināt? Bet tā ir patiesība!

9. Izvēlieties kruīzu APKALPOŠANAS dēļ. Nav svarīgi, kādas kruīzu kompānijas pakalpojumus Jūs izmantosiet, visas tās 24 stundas diennaktī lutina savus klientus un nodrošina viņiem pieczvaigžņu servisu un pastāvīgu uzmanību.

10. Izvēlieties kruīzu KĀ LABAS ATPŪTAS GARANTU. Kruīzi pārspēj visus citus ceļojumu veidus apmierināto tūristu skaita ziņā. Tas ir fakts.

 

Un galu galā, izvēlieties kruīzu SEVIS DĒĻ. Tas var kļūt par Jūsu dzīves ceļu: Jūs redzēsiet pasauli, pilnīgi atslābināsities, pārbaudīsiet sevi, dejosiet visu cauru nakti, baudīsiet lielisku virtuvi, uzzināsiet kaut ko jaunu, satiksiet jaunus draugus, izpriecāsieties kopā ar savu ģimeni, pārdzīvosiet romantiskus momentus ar savu otro pusīti. Neatkarīgi no tā, ko Jūsu sirds vēlas, mēs palīdzēsim Jums to sasniegt.