Jaunas cenas uz kruīzu…

Var aizņemt no 5 līdz 25 sekundēm..

Par MSC Cruises

Par MSC Cruises

Par MSC kruīziem

Īss uzņēmuma attīstības, darbības un panākumu apraksts

MSC Cruises ir relatīvi jauna jūras kruīzu kompānija, kura tika dibināta 1987. gadā. Šobrīd šis uzņēmums, kuram ir itāļu sāknes, ir ceturtais lielākais kruīzu operators pasaulē. Kompānijas galvenais ofiss atrodas Ženēvā.

Arvien vairāk un vairāk tūristu izvēlās MSC Cruises pakalpojumus, lai baudītu viņiem piedāvātas izpriecas, atklāt priekš sevis itāļu virtuvi, dažnedažādas izklaidēšanās un visos laineros valdošo valdzinošo kosmopolītisma sajūtu. Šodien kompānija var lepoties ar saviem 12 mūsdienīgajiem kuģiem, bet 2013. gadā tiek plānots prezentēt jaunu kuģi - MSC Preziosa. Visu laineru interjerā ir vērojama tradicionāla šarma un izsmalcināta elegance un tiek izmantoti tikai visaugstākās kvalitātes apdares materiāli. 

Kompānija ir iekarojusi vairākas nozīmīgas balvas tūrisma jomā, pirmkārt, par piedāvājamo pakalpojumu augsto kvalitāti, kā arī par atbildīgu attieksmi pret apkārtējo vidi un dabu.

Draudzīgs un uzmanīgs MSC Cruises itāļu personāls parūpēsies par katru kuģa pasažieru vislabākajā veidā, lai Jūs justos šeit kā savās mājās. MSC Cruises jūras ceļojumi lieliski atbilst dažāda vecuma ļaudīm: gan jaunatnei, gan bērniem, gan pieaugušajiem un senioriem.

Kompānija piedāvā Jūsu uzmanībai vairākus vilinošus ekskursiju maršrutus pa Vidusjūru, Ziemeļeiropu, Karību baseinu, Centrāl- un Dienvidameriku, Dienvidāfriku.