Jaunas cenas uz kruīzu…

Var aizņemt no 5 līdz 25 sekundēm..

Došanās kruīzā un atgriešanās no kruīza

Došanās kruīzā un atgriešanās no kruīza

Došanās kruīzā un atgriešanās no kruīza

Transfērs līdz ostai pie kruīza lainera nav iekļauts cenā, bet mums ir svarīgi, kā Jūs līdz tam tiksiet!

 PIEVĒRSIET UZMANĪBU: ostā jāierodas 3 stundas pirms kuģa atiešanas. 1 stundu pirms atiešanas visiem pasažierim ir jābūt uz kuģa klāja.

Var teikt, ka kruīzs sastāv no divām daļām: viena var būt mazliet sarežģīta, bet otrā – komfortabla.

Ceļojuma sarežģītā daļa – tā ir ierašanās ostā un atgriešanās no kruīza, kad Jums jāparūpējas par savu bagāžu un par to, lai neaizmirstu biļetes un dokumentus, jāizvēlas vieta, kur paēst, jāpadomā, ko Jūs gribat paskatīties un kā pavadīt brīvo laiku. Mēs no savas puses varam atvieglot Jums šo ceļojuma daļu – tikai izsakiet mums savas vēlēšanās!

Bet tiklīdz Jūs uzkāpsiet kruīza lainera klājā, Jūs aizmirsīsiet par visām pirmās ceļojuma daļas grūtībām, ja tādas ir bijušās. Kruīza pašā sākumā Jūs izpakosiet savas mantas un veselas nedēļas laikā vai ilgāk Jums nebūs ne par ko jāraizējas. Programma ir sagatavota, Jūsu asistents Jūsu vietā parūpēsies par ekskursiju pasūtīšanu un kajītes sagatavošanu. Oficiants palīdzēs Jums izvēlēties no daudzveidīgiem itāliešu  ēdieniem garšīgākos. Bet informācijas centrs palīdzēs Jums neapmaldīties kuģī, tikt skaidrībā ar dažnedažādiem piedāvātiem pasākumiem un izvēlēties no tiem interesantākos. Pat Jūsu bagāža tiks nogādāta tieši Jūsu kajītē! Jums atliek tikai atpūsties un baudīt kruīza priekšrocības!

Eiropā kruīza laineri visbiežāk dodas ceļā no četrām itāļu pilsētām (no Dženovas, Savonas, Venēcijas un Romas ostas Čivitavekijas) un no spāņu Barselonas. Īsumā pastāstīsim par katru no tām:

Dženova. Tā ir galvenā osta, šeit piestāj vairāki kuģi. Pilsēta atrodas Itālijas rietumos, Ligūrijas rajonā. Līdz Dženovas ostai var tikt ar vilcienu no Milānas (200 km) vai arī var pasūtīt transfēru (35 eiro uz vienu pusi). No Lietuvas ir ērti lidot uz Milānu no Viļņas.

 Venēcija. No šejienes visbiežāk atiet kruīza laineri uz Grieķiju un Turciju. Pilsēta atrodas Itālijas austrumos. Uz turieni var tikt caur Kopenhāgenu, Rīgu vai Prāgu. Tiešo lidojumu nav. No Venēcijas lidostas uz pilsētas centru, no kura atiet kruīza laineri, var tikt ar taksi, tas aizņems 20 minūtes. 

Čivitavekija (Roma) – osta 40 km attālumā no Romas. Jūs varat pasūtīt transfēru no Romas lidostas vai centrālās stacijas Termini (30 eiro uz vienu pusi).

 

Barselona – spāņu pilsēta austrumu piekrastē. Viena no slavenākajām un skaistākajām pasaules pilsētām. Osta atrodas pašā pilsētā, transfērs no lidostas vai viesnīcas ar sabiedrisko transportu vai taksi ir ērts un neaizņems daudz laika.