Jaunas cenas uz kruīzu…

Var aizņemt no 5 līdz 25 sekundēm..

Kas iekļauts

Kas iekļauts

Kas ir iekļauts kruīza cenā

 

KUĢU APRĪKOJUMS UN SERVISS UZ KUĢA KLĀJA

ĒDINĀŠANA

KAJĪTE

BRAUCIENI UZ OSTĀM

KĀPĒC ŠĪS ATPŪTAS VEIDS IR TĀ VĒRTS?

PAPILDINFORMĀCIJA

 

Mūsu kruīzi asociējas ar:

  • itāļu virtuves vīniem un ēdieniem;
  • 60 gadu pieredzi kruīzu organizēšanā;
  • jūras atpūtas izpriecām;
  • unikālu atvaļinājumu;
  • smaidu un uzmanību, ko veltam detaļām;
  • mūsdienīgumu.

 

Ceļojiet ar kruīza kuģi un esiet pārliecināti, ka Jūsu atpūta būs neaizmirstama! No pirmā brīža uzkāpjot  kuģa klājā un līdz atvadu brīdim visas Jūsu vēlēšanās tiks pieņemtas ar smaidu, jo lainera komandai ir ļoti svarīgi, lai katrs viesis justos labi.

Īsumā par ceļojumu ar kruīza kuģi:

Kuģa ekipāža atrodas Jūsu rīcībā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Jūsu stjuarts dienas laikā pieskatīs Jūsu kajīti un sagatavos to Jūsu nakts atpūtai.

Restorānā Jūs apkalpos un pasniegs garšīgus itāļu virtuves ēdienus Jūsu personīgais oficiants un viņa palīgi.

Teātra izrādes spēlē profesionāli aktieri no visas pasaules.

Uz kuģa klāja baudiet baseinus, džakuzi, sporta laukumus vai arī apmeklējiet sporta zāli.

Bērnu klubā Jūs varat atstāt savus bērnus vecumā no 3 līdz 17 gadiem un būt drošam, ka tur viņi būs drošībā un jautri pavadīs laiku 

Jums tiek veltīta uzmanība katru dienu:

Visām kajītēm ir stjuarti.

Apartamentos ir mājzinis, kurš parūpēsies par to, lai jebkura Jūsu vēlēšanās būtu izpildīta.

 Restorānā Jums būs personīgais oficiants, kurš apkalpos Jūs katru vakaru visa kruīza laikā. Jūs varēsiet relaksēties pie baseina, bet mēs parūpēsimies par guļamkrēsliem un dvieļie

Rītā Jūsu kajītē tiks nogādāts ikdienas laikraksts ar pasaules svarīgākajām ziņām, bet vakarā – nākošās dienas programma. Citu Jūs interesējošo informāciju Jūs varēsiet saņemt informācijas birojā 24 stundas diennaktī.

 

Patīkams greznums:

Varbūt Jūs gribat stilīgu sagaidīšanas ceremoniju kuģī? Mēs varam parūpēties par dažādiem patīkamiem sīkumiem, kuri iepriecinās Jūs uzkāpjot kuģa klājā. Ziedi, augļi, šokolāde, šampanietis vai sulīgas zemenes šokolādē… Ko vēl vairāk var vēlēties?

 

Vai Jums ir iemesls svētkiem?

Sāciet rītu ar īpašām brokastīm ar rozēm izrotātajā kajītē vai ar VIP-brokastīm ar kaviāru, kūpināto lasi un šampanieti. Nosviniet savus svētkus ar torti, pudeli dzirkstošā vīna un lieliskām pusdienām vienā no restorāniem. Vai varbūt Jūs gribat sarīkot pārsteigumu savai sirdsmīļajai vai savam izredzētajam? Mēs piedāvāsim pakalpojumu paketi „medusmēnesis” vai arī vienreizējas kosmētiskās procedūras.

 

Viesi ar īpašām vajadzībām:

Laineru kajītes ir aprīkotas ņemot vērā cilvēku ar ierobežotām kustību spējām īpašas vajadzības, bez tam arī pats kuģis ir viegli pieejams. Viesus ar īpašām vajadzībām sagaidīs lainera pārstāvis, kurš parādīs, kā viegli tikt līdz kādai vietai, palīdzēs laicīgi rezervēt vietas teātrī, restorānā vai autobusā. Viesiem ar īpašām vajadzībām ir arī prioritāte nokāpjot no kuģa.

 

Kruīzs visiem!

Pusmūža gadu pāri varēs nobaudīt kosmētiskās procedūras, izsmalcinātus ēdienus restorānos, piano bārus, dēju nodarbības vai bridža turnīrus. Jaunlaulātie un citi pāri varēs pasūtīt privātās brokastis savā kajītē, nobaudīt relaksējošas SPA-procedūras, izmantot speciālas atlaides jaunlaulātajiem un „medusmēneša” pakešu piedāvājumus. Ģimenes var izmantot bērnu kluba un spēļu laukumu pakalpojumus, apvienotas kajītes un atspirdzinošo dzērienu komplektus. Bērniem, kas ceļo un dzīvo vienā kajītē ar vecākiem, kruīzs ir par brīvu! Draugu kompānijas varēs pavadīt laiku spēļu namos, nakts klubos, bāros, kā arī apmeklēt neaizmirstamas teātra izrādes. Pusaudži var apmeklēt jaunatnes klubus ar diskotēkām un ballītēm, paklausīties dzīvu mūziku, sacensties sporta turnīros vai arī paspēlēt videospēles.

  

KUĢU APRĪKOJUMS UN SERVISS UZ KUĢA KLĀJA

Visi viesi var bezmaksas izmantot džakuzi vannas, saunas un atpūtas istabas.

Dažos kuģos ir arī turku pirts un solārijs. Visos laineros ir pēc pēdējā tehnikas vārda aprīkotie skaistuma centri, kuros izmanto dabīgus skaistumkopšanas līdzekļus.

Ekskluzīviem vakariem var izmantot frizētavas vai kosmētiskā salona pakalpojumus.

Visi kuģi ir aprīkoti ar skrejceļiem, kuģos ir arī trenažieru zāle ar lielisku panorāmas skatu no loga.

Laineros ir viens vai vairāki jūras ūdens un saldūdens baseini.

Gandrīz visi kuģi ir aprīkoti ar sporta laukumiem, kur var spēlēt futbolu, tenisu, basketbolu un volejbolu. Jaunākajos laineros ir arī Grand Prix un Formule 1, kā arī golfa stimulatori.

  

ANIMĀCIJA

Jūs varēsiet par brīvu piedalīties sporta turnīros un grupas nodarbībās. Tiek piedāvātas dažādu līmeņu nodarbības un Jūs varēsiet izvēlēties Jums vispiemērotāko variantu, piemēram, vingrošanu, aerobiku, akrobātiku u.c. Trenažieru zālē Jūs par papildsamaksu varat pasūtīt personīgā trenera pakalpojumus, kā arī nodarboties ar jogu vai pilatesu.

 

VESELĪBAS CENTRA PAKALPOJUMI

Veselības centrā Jūs varat pasūtīt vairākas ķermeņa un sējas terapijas:

- relaksējošo masāžu;

- ārstniecisko masāžu;

- indiešu masāžu ar ēteriskajām eļļām;

- atsvaidzinošo masāžu 

ĒDINĀŠANA

Visos kuģos dominē Vidusjūras reģiona virtuve ar papildu ēdieniem no apmeklējamām ostām. Pie izsmalcinātiem ēdieniem tiek piedāvāti vairāk nekā 80 vīnu veidi. Tiek ņemtas vērā īpašas diētiskas prasības ēdieniem, kā arī tiek piedāvāti veģetārie un mazkaloriju ēdieni.

 

KAS UN KUR?

Brokastis: Jūsu kajītē, bufetē vai restorānā.

Kafija un uzkodas tiek pasniegtas no agrā rīta.

Pusdienas: bufetē vai restorānā.

Pēcpusdienas tēja: bufetē vai rekreācijas zonās.

Vakariņas: bufetē vai restorānā, Jums būs piešķirts galdiņš ar personīgo oficiantu uz visu kruīza laiku.

Steiki un pica: visas dienas laikā

Ekskluzīvie pasākumi: kulinārijas pasākumi, virtuvju apskate.

KAJĪTES

Visas kuģa kajītes var sakārtot pēc to veidiem. Pastāv sekojoši kajīšu veidi:

- iekšēja kajīte bez loga;

- ārēja kajīte ar logu;

- ārēja kajīte ar balkonu;

- apartamenti ar balkonu;

- lielie apartamenti ar balkonu (ne visos laineros).

 Iekšēja kajīte bez loga

Klusa un komfortabla. Kajītē parasti ir divas vienvietīgas vai viena divvietīga gulta, televizors, mini-bārs, seifs, kondicionētājs, galds un krēsls. Visās kajītēs ir tualete un duša. Var būt līdz divām saliekamām gultām bērniem.

 

Ārēja kajīte ar logu

Aprīkojums ir līdzīgs iekšējai kajītei, bet ir logs ar skatu uz jūru un apmeklējamām ostām, ir arī neliels dīvāns. Kajītē parasti ir divas vienvietīgas vai viena divvietīga gulta, televizors, mini-bārs, seifs, kondicionētājs, drēbju skapis. Augstākās kategorijas kajītēs ir galds un krēsli. Var būt līdz divām saliekamām gultām bērniem. 

Ārēja kajīte ar balkonu

Liela kajīte, balkonā ir galds un krēsli.

Apartamenti ar balkonu

Apartamentos ir vanna, liela viesistaba un balkons 

Lielie apartamenti ar balkonu (ne visos laineros)

Apartamenti sastāv no dažām atsevišķām istabām, ir džakuzi. 

Došanās kruīzā un atgriešanās no kruīza

Transfērs līdz ostai pie kruīza lainera nav iekļauts cenā, bet mums ir svarīgi, kā Jūs līdz tam tiksiet!

 

PIEVĒRSIET UZMANĪBU: ostā jāierodas 3 stundas pirms kuģa atiešanas. 1 stundu pirms atiešanas visiem pasažierim ir jābūt uz kuģa klāja.

Var teikt, ka kruīzs sastāv no divām daļām: viena var būt mazliet sarežģīta, bet otrā – komfortabla.

Ceļojuma sarežģītā daļa – tā ir ierašanās ostā un atgriešanās no kruīza, kad Jums jāparūpējas par savu bagāžu un par to, lai neaizmirstu biļetes un dokumentus, jāizvēlas vieta, kur paēst, jāpadomā, ko Jūs gribat paskatīties un kā pavadīt brīvo laiku. Mēs no savas puses varam atvieglot Jums šo ceļojuma daļu – tikai izsakiet mums savas vēlēšanās!

Bet tiklīdz Jūs uzkāpsiet kruīza lainera klājā, Jūs aizmirsīsiet par visām pirmās ceļojuma daļas grūtībām, ja tādas ir bijušās. Kruīza pašā sākumā Jūs izpakosiet savas mantas un veselas nedēļas laikā vai ilgāk Jums nebūs ne par ko jāraizējas. Programma ir sagatavota, Jūsu asistents Jūsu vietā parūpēsies par ekskursiju pasūtīšanu un kajītes sagatavošanu. Oficiants palīdzēs Jums izvēlēties no daudzveidīgiem itāliešu  ēdieniem garšīgākos. Bet informācijas centrs palīdzēs Jums neapmaldīties kuģī, tikt skaidrībā ar dažnedažādiem piedāvātiem pasākumiem un izvēlēties no tiem interesantākos. Pat Jūsu bagāža tiks nogādāta tieši Jūsu kajītē! Jums atliek tikai atpūsties un baudīt kruīza priekšrocības!

 

Eiropā kruīza laineri visbiežāk dodas ceļā no četrām itāļu pilsētām (no Dženovas, Savonas, Venēcijas un Romas ostas Čivitavekijas) un no spāņu Barselonas. Īsumā pastāstīsim par katru no tām:

Dženova. Tā ir galvenā osta, šeit piestāj vairāki kuģi. Pilsēta atrodas Itālijas rietumos, Ligūrijas rajonā. Līdz Dženovas ostai var tikt ar vilcienu no Milānas (200 km) vai arī var pasūtīt transfēru (35 eiro uz vienu pusi). No Lietuvas ir ērti lidot uz Milānu no Viļņas.

Venēcija. No šejienes visbiežāk atiet kruīza laineri uz Grieķiju un Turciju. Pilsēta atrodas Itālijas austrumos. Uz turieni var tikt caur Kopenhāgenu, Rīgu vai Prāgu. Tiešo lidojumu nav. No Venēcijas lidostas uz pilsētas centru, no kura atiet kruīza laineri, var tikt ar taksi, tas aizņems 20 minūtes. 

Čivitavekija (Roma) – osta 40 km attālumā no Romas. Jūs varat pasūtīt transfēru no Romas lidostas vai centrālās stacijas Termini (30 eiro uz vienu pusi).

Barselona – spāņu pilsēta austrumu piekrastē. Viena no slavenākajām un skaistākajām pasaules pilsētām. Osta atrodas pašā pilsētā, transfērs no lidostas vai viesnīcas ar sabiedrisko transportu vai taksi ir ērts un neaizņems daudz laika. 

KĀPĒC ŠIS ATPŪTAS VEIDS IR TĀ VĒRTS?

 Kruīza cenā iekļauts viss nepieciešamais, lai Jūsu atpūta būtu brīnišķīga. Un vēl daudz kas cits!